Facebook conversion pixel

Spôsoby platby a doprava

Internetový obchod www.benchpress.sk ponúka nasledovné možnosti platby:

Dobierka

Balík je zaplatený pri preberaní. Platba je maximálne bezpečná, keďže platíte až pri preberaní tovaru. Platba kuriérovi je vôbec najbezpečnejší spôsob platby, aký je v súčastnosti možný. Platba na dobierku je spoplatnena sumou 0.7 Eura (18,08 CZK*).

Bankový prevod

Balík je zaplatený po dokončení objednávky. Údaje k platbe Vám budu zobrazené v poslednom kroku objednávky a budú tiež zaslanéna Váš email. Spracovanie bankového prevodu trvá zvyčajne 1-2 pracovné dni.

Platba kartou

Balík je zaplatený pri zadávaní objednávky. Platba prebieha pomocou portálu Borgun. Celý proces je veľmi jednoduchý, stačí zadať údaje z karty podľa návodu.

Internetový obchod www.benchpress.sk ponúka nasledovné možnosti dopravy:

Pre Slovensko

Zasielkovna.sk

Doručenie sa riadi platnými podmienkami Zasielkovna.sk

Balík so službou Zasielkovna.sk je služba určená zákazníkom uprednostňujúcim dodanie zásielky na ľubovoľný Z-Point podľa vlastného výberu, ktorá sa nachádza napríklad v blízkosti zamestnania. Balík je dodáný na jednu z viac ako 132 zmluvných miest už druhý pracovný deň po dni podania. O uložení balíka na mieste je zákazník informovaný prostredníctvom sms alebo e-mailu.Balík vydajú na zmluvnom mieste adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti. Odberná lehota na vyzdvihnutie balíka je 7 kalendárnych dní odo dňa oznámenia o uložení zásielky na Z-pointe.

Zoznam Z-Pointov

Cena objednávkyDoprava
0 € až 75 € 2,5 €
75 € a viac zadarmo

Kuriér GLS

Doručenie zásielky prostredníctvom kuriéra DHL nasledujúci pracovný deň v čase od 8:00 do 17:00. V momente ako vašu objednávku prichystáme na expedícu dostanete SMS / emailom všetky potrebné informácie o prichádzajúcej zásielke. Pokiaľ sa Vám doručenie v daný deň nehodí, môžete podľa pokynov zmeniť termín aj adresu doručenia. V deň doručenia Vám bude zaslaná informácia o predpokladanom 3-hodinovom časovom okne, počas ktorého Vám bude balík doručený.

Výhody doručenia s GLS

  • doručenie do 24 hodín od prevzatia balíka kuriérom
  • kuriér vám bezplatne zavolá v deň doručenia
  • možnosť dohodnúť si kuriérom iný termín prevzatia (až 3 pokusy o doručenie v cene)
  • automatické SMS avízo o prevzatí vášho balíka kuriérom u prevádzkovateľa e-shopu
  • pri objednávke môžete zadať inú adresu, kde balík za vás prevezmú (ak ste v práci, odcestujete, atď.) 
  • balík, teda produkty sú automaticky poistené
  • možnosť služieb flexibilného doručenia
  • balík sa dostane do vašich rúk rýchlo, jednoducho a efektívne
Cena objednávkyDoprava
0 € až 75 € 3,5 €
75 € a viac zadarmo

Pre Českú Republiku

Zasilkovna.cz

Doručenie sa riadi platnými podmienkami Zasilkovna.cz

Balík so službou Zasilkovna.cz je služba určená zákazníkom uprednostňujúcim dodanie zásielky na ľubovoľný Z-Point podľa vlastného výberu, ktorá sa nachádza napríklad v blízkosti zamestnania. Balík je dodáný na jednu z viac ako 728 zmluvných miest už druhý pracovný deň po dni podania. O uložení balíka na mieste je zákazník informovaný prostredníctvom sms alebo e-mailu. Balík vydajú na zmluvnom mieste adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti. Odberná lehota na vyzdvihnutie balíka je 7 kalendárnych dní odo dňa oznámenia o uložení zásielky na Z-pointe.

Zoznam Z-Pointov

Cena objednávkyDoprava
0 CZK až 1910 CZK 108,87 CZK*
1910 CZK a viac zadarmo

Kuriér GLS

Doručenie zásielky prostredníctvom kuriéra DHL nasledujúci pracovný deň v čase od 8:00 do 17:00. V momente ako vašu objednávku prichystáme na expedícu dostanete SMS / emailom všetky potrebné informácie o prichádzajúcej zásielke. Pokiaľ sa Vám doručenie v daný deň nehodí, môžete podľa pokynov zmeniť termín aj adresu doručenia. V deň doručenia Vám bude zaslaná informácia o predpokladanom 3-hodinovom časovom okne, počas ktorého Vám bude balík doručený.

Cena objednávkyDoprava
0 CZK až 1910 CZK 190,53 CZK*
1910 CZK a viac zadarmo

* Prepočet do CZK sa môže mierne líšiť na základe aktuálneho kurzu

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password