Facebook conversion pixel

Značky

 • Aone

  Aone

  Funkčnosť prvoradá! V AONE Nutrition dbajú na funkčnosť tak, ako nikde inde. Produkty AONE vyvíjaju biochemici, ktorí sú sami aktívni športovci. 

 • Barbell

  Barbell

  Barbell je mladá slovenská značka špecializujúca sa na výrobu športového vybavenia a doplnkov výživy.

 • Body Attack

  Body Attack

  Firma s dlhou tradíciou v oblasti športovej výživy a diétnych doplnkov. Body Attack je na trhu od roku 1994, vďaka dlhodobému výskumu sa radí medzi najlepšie vo svojom obore.

 • BSN

  BSN

  Doplnky výživy BSN bola založená v r. 2001, odvtedy spoločnosť prešla mnohými zmenami a vývojom, ktorý zabezpečuje terajšiu kvalitu a pozíciu medzi svetovými značkami. Najväčší úspech doplnkov výživy značky BSN bol zaznamenaný v spolupráci s 8 násobným Mr. Olympia, Ronnie Colemanom, ktorý bol tvárou značky po dlhšiu dobu.

 • Goldfield
 • Hamaviss

  Hamaviss

  Hamaviss gel je nový unikátny gél na trhu v SR, ktorého história siaha až do roku 1995, kedy bol vynájdený tento jedinečný produkt. Za tie roky bol gél neustále vylepšovaný až do úplnej dokonalosti, v ktorej sa nachádza dnes.

 • Koliba

  Koliba

  Hriňovská mliekareň KOLIBA vznikla v roku 1993 ako súkromná spoločnosť zameraná na spracovanie mlieka prevažne z Podpoľania. V súčasnosti je Koliba moderným spracovateľom mlieka so zameraním na výrobu polotvrdých zrejúcich syrov a tradičného masla. Manažment mliekarne  je zameraný na bezpečnosť a kvalitu výroby, čoho dôkazom sú i získané certifikáty ISO 9001:2008 a ISO22000:2005. Od roku 2015 je súčasťou mliekární aj výroba pravých Slovenských proteínov tej najlepšej kvality.

 • Kompava

  Kompava

  ,,Staráme sa o Vaše zdravie" je motto charakterizujúci poslanie a prínos pre zákazníkov Kompavy. Prevencia v oblasti zdravia je ich prvoradou úlohou, ktorú napĺňajú charakterom, zložením a funkčnosťou výživových doplnkov, vzdelávaním priamo u zákazníkov rýchlejšie napredujú k dobrým výsledkom. Pevné zdravie pre dlhý život, kvalitný športový výkon, aktívny životný štýl.

 • Max Muscle

  Max Muscle

  Max Muscle je americká značka, ktorá ponúka kvalitnú športovú výživu s funkčnosťou a kvalitou. Značka Max Muscle je v USA pojmom.  

 • MusclePharm

  MusclePharm

  Naše úsilie vytvoriť špičkovú radu nutričných produktov, ktoré sú bezpečné, bez zakázaných látok, a formúl, testované a certifikované podľa najprísnejších podmienok na dnešnom trhu. Sme hrdí na to, že v MusclePharm, nie sme len výrobcovia a obchodníci, ale žijeme životný štýl, v rámci ktorého sú výživové doplnky aj našou súčasťou.

 • NamedSport
 • Nature´s Best

  Nature´s Best

  20 rokov v prvej desiatke značiek usa, najsilnejší predajca izolátov, ako jediný ponúka izolát v jogurtovom nápoji, minimum konzervantov a umelých príchutí. V priebehu rokov, Nature Best pokračovala v raste vďaka otvoreniu nových trhov. Nature Best najlepšie produkty sú teraz distribuované po celom svete.

 • Nutrend

  Nutrend

  Najrýchlejšie rastúci výrobca športovej výživy. Nutrend je český výrobca a je na trhu už viac ako 20 rokov. Aktualne je lidrom vo výrobe výživových doplnkov.

 • Olimp

  Olimp

  Najdynamickejšia stredoeurópska spoločnosť v oblasti športovej doplnkovej výživy. Spoločnosť OLIMP Laboratories vznikla v roku 1990 a dnes patrí k najvýznamnejším výrobcom doplnkov výživy v Európe. Centrála firmy je v meste Debica (južné Poľsko), vlastné pobočky pôsobia v najväčších európskych krajinách.

 • Optimum Nutrition

  Optimum Nutrition

  Optimum Nutrition, Inc ( ON ), je stopercentnou dcérskou spoločnosťou Glanbia , t. j. popredný medzinárodný výrobca mliečnych produktov. Okrem Optimum Nutrition vlastní Glanbia aj BSN a ABB značku. Výroba zahŕňa 3 štáty. Optimum Nutrition bola založená v roku 1986, keď sa rozhodli zakladatelia vstúpiť do sveta športovej doplnkovej výživy.

 • Scitec Nutrition

  Scitec Nutrition

  Spoločnosť Scitec Nutrition má za sebou viac ako desatročnú úspešnú minulosť. Výroba prebieha vo vlastnom výrobnom závode na ploche väčšej ako dve futbalové ihriská, pričom sa garantuje vysoká kvalita výrobkov. 

 • Stacker 2

  Stacker 2

  Americká farmaceutická firma NVE Pharmaceuticals, distribujúca doplnky výživy do viac než 25 krajín sveta, vo viac než v 250.000 predajných miestach. Snáď najznámejšou jej značkou je práve Stacker2. Je sponzorom NASCAR Racing tímu, športovcov,a iných oblastí, tiež spolupracuje s hudobným priemyslom.

 • Universal Nutrition

  Universal Nutrition

  Doplnky športovej výživy pre univerzálne použitie. Kvalitné látky podporujú kvalitné výkony. Základné rozdelenie značky Universal môžeme chápať ako doplnky pre veľmi náročné tréningové zaťaženia - Rada Animal.

 • Weider

  Weider

  WEIDER je bezpochyby najznámejšia značka na poli kulturistiky a fitness na svete! Značka spojená s osobou Joe Weidera (1919-2013), ktorý zasvätil celý svoj život propagácii posilňovacieho tréningu a s tým spojeného životného štýlu. WEIDER obľubujú už vo viac ako 120 krajinách sveta! Doplnky výživy WEIDER nemali v celej histórii žiaden problém s dopingom alebo nedostatočnou kvalitou.