Facebook conversion pixel

Stacker 2 (1)

Americká farmaceutická firma NVE Pharmaceuticals, distribujúca doplnky výživy do viac než 25 krajín sveta, vo viac než v 250.000 predajných miestach. Snáď najznámejšou jej značkou je práve Stacker2. Je sponzorom NASCAR Racing tímu, športovcov,a iných oblastí, tiež spolupracuje s hudobným priemyslom.

Čo je od Stacker2 najlepšie?

Dnes je produktom číslo jeden Rush Accelerated - predtréningový stimulant najvyššej kategórie už bez obsahu geránia, alebo inak pomenovaného DMAA, methyl-hexane-amine, najsilnejšieho doterajšieho stimulantu tvorby adrenalínu. Nakoľko geranamín, aminokyselina pelargónie, prišla o povolenie vo voľnom predaji, Rush bol preformulovaný a stále ho považujeme za najsilnejší dostupný predtréningový stimulant. 

Stacker2 sa osvedčil kvalitou produktov medzi proteínmi, kreatínmi, aminokyselinami a najmä spaľovačmi tukov, ktoré sú silne stimulačné. Výhodou kúpy je aj priaznivá cena produktov s väčšinou väčším balením dávok ako je to u americkej konkurencie. Naším najtestovanejším a zatiaľ najobľúbenejším ich produktom je Rush Black edition - ultrakoncentrát 454 g v kombinácii s Nitrox Boost -om.

Najsilnejšie Stacker2 spaľovače tukov.

Medzi ženami zasa sto kapsulový spaľovač tukov Stacker4 a Black Burn. So Stackerom sme spokojní, po užití viacerých doplnkov, skoro všetkých, sme evidovali vždy účinok rovný očakávania, niekedy aj lepší. Ich predtréningové stimulanty a spaľovače tukov patria medzi svetovú špičku, rovnako 100% Whey protein a Isolate, z ktorého budete hustejší a plnší ako ste čakali.

Zobraziť viac