Facebook conversion pixel
29,70 € 35,50 € Na sklade

Max Muscle Joint Relief 2.0 je nová komplexná formula určená pre podporu a udržiavanie zdravých kĺbov a spojivového tkaniva.

Viac
Objednaj ešte dnes a už pozajtra 21.11. to máš doma.
Hmotnosť 400 g
Balenie 30 denných dávok
Dávkovanie 6 kapsúl denne rozdeliť a užívať s jedlami. V prípade akútnej pomoci v poúrazových stavoch môžete krátkodobo užívanie zdvojnásobiť (1-2 týždne).

Max Muscle Joint Relief 2.0, 180 kps

Max Muscle Joint Relief 2.0 je nová komplexná formula určená pre podporu a udržiavanie zdravých kĺbov a spojivového tkaniva. Joint Relief 2.0 prináša celé spektrum prísad v účinných formách a dávkach ako glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, metylsulfonylmetán (MSM), hydrolyzovaný kolagén, kyselina hyaluronová, cissus quadrangularis spolu s ďalšími podpornými zložkami s cieľom optimalizovať zdravie vačich kĺbov.

Hlavné zložky prevencie a ochrany kĺbov

Glukosamín a chondroitín sú prírodné a životne dôležité molekuly nachádzajúce sa vo všetkých ľudských tkanivách vrátane kĺbov. Glukosamín a chondroitín sú v podstate "tehly a malta" našich kĺbov a spojivového tkaniva. Tieto molekuly sú potrebné pre naše kĺby, ktoré im pomôžu udržať pružnosť, odolnosť, pevnosť a pre údržbu a opravu po cvičení, denných aktivitách a v starnutí. Joint Relief 2.0 poskytujeklinicky overené formy a účinné dávky glukosamín sulfátu (1,500 mg), chondroitín sulfátu (1,200 mg) a MSM (600 mg) v jednej dávke. Glukosamín je považovaný za prvú líniu obrany pre podporu kĺbového tkaniva.

Bolo preukázané, že Glukosamíny modulujú chondrocyty (Primárne bunky nájdené v chrupavke). Výroba matrice a génovej expresie chrupavky.

Metylsulfonylmetán

Metylsulfonylmetán (MSM) je molekula, bohatá na organickú síru, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. MSM poskytuje rozšírené spektrum výživy pre spevnenie zdravého zloženia chrupavky,pevnosti spojivového tkaniva a komfort kĺbového púzdra . MSM tiež poskytuje ďalšie antioxidačné výhody.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je glykosaminoglykán a nachádza prakticky vo všetkých tkanivách tela a má vysoký denný obrat, závislý na vyťažení organizmu. Kyselina hyalurónová podporuje chrupavky, synoviálnu tekutinu a kožu. Kyselina hyalurónová je unikátna v tom, že môže absorbovať až 3000 násobok svojej hmotnosti vo vode a funguje ako dôležitá hydratačná molekula pre tkanivá. Kyselina hyalurónová zvyšuje viskozitu kĺbových tkanív a je priaznivá pre mazanie a tlmenie nárazov. Kyselina hyalurónová je tiež hlavnou zložkou kože a hrá dôležitú úlohu v hydratácii kože.

Kolagén

Kolagén je hlavnou formou štrukturálnej bielkoviny v ľudskom tele a tvorí spojivové tkanivá a pohyblivé kĺby. Kolagén je v podstate "lepidlo", ktoré drží naše tkanivá pohromade. Ako starneme, klesá syntéza kolagénu a tým aj štrukturálna integrita. Joint Relief 2.0 obsahuje vysoko rozpustný a biologicky dostupný hydrolyzovaný kolagén, ktorý stimuluje syntézu kolagénnych tkanív a podporuje zdravé kĺby, spoločne s pohyblivosťou a flexibilitou.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa dennu dávku (6 kps)
Vitamin D3 (Cholecalciferol) 800 IU (*200%)
Mangán (Citrate) 2 mg (*100%)
Bór (Citrate) 2 mg
Glucosamine Sulfate (Shellfish) 1500 mg
Chondroitin Sulfate (Bovine) 1200 mg
Methylsulfonylmethane (MSM) 600 mg
White Willow Bark Extract (15% Salicin) 100 mg
Ginger Root Extract 4:1 100 mg
Boswellia Serrata Gum Extract 100 mg
Turmeric Root Extract 4:1 100 mg
Cissus Quadrangularis Extract 20:1 100 mg
Hydrolyzed Collagen (Bovine) 100 mg
Hyaluronic Acid 4 mg

*% ODD - odporúčaná denná dávka, veľkosť vyjadrená v percentách

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Napísať recenziu

03.06.2017
Peter
Peter
  • ulava od bolesti ramena po mesiaci uzivania
  • prasok z toboliek sa da vysypat pre tych co maju problem prehltat velke tabletky
  • obsahuje magnezium a dalsie pomocne latky
  • denna davka je az 6 toboliek
  • cena - aj ked za kvalitu sa plati

Celkovo som spokojny, nasiel som co som hladal - kvalitna klbovka popri namahavych treningoch (box).

Napísať recenziu