Facebook conversion pixel
5,55 € 7,00 €

Bohaté zloženie vysokokvalitných minerálov a vitamínov nevyhnutných pre ženy aj mužov, ktoré bolo navyše obohatené o výťažok amerického ženšenu.

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 100 g
Balenie 30 denných dávok, 60 kps
Dávkovanie 1 až 2 kps x denne po hlavnom jedle, s dostatočným množstvom vody

Vykonávate intelektuálnu prácu? Máte radi cvičenie? Hľadáte jednoduchý spôsob, ako doplniť svoju každodennú stravu hodnotnými vitamínmi a minerálmi? Objavte Vita-Min One! Vzrušujúci nový prírastok do značky Olimp Sport Nutrition. Bohaté zloženie vysokokvalitných minerálov a vitamínov nevyhnutných pre ženy aj mužov, ktoré bolo navyše obohatené o výťažok amerického ženšenu.

Jednotlivé zložky boli starostlivo vybrané, aby sa zabezpečila účinná biologická dostupnosť pre optimálnu absorpciu.

Špeciálna formula v menších kapsulách uľahčuje užívanie.

Pre koho je Vita-Min One určený

Vita-Min One sú vitamíny a minerály pre každého, kto sa stará o zdravie a oceňuje kvalitu svojich výživových doplnkov. Tento inovatívny prípravok bol vytvorený v laboratóriách farmaceutickej spoločnosti Olimp Laboratories a vyznačuje sa vysokou kvalitou prísad, ktoré obsahuje.

Účinné látky sa vedecky hodnotia z hľadiska ich účinnosti a využiteľnosti, môžu sa však použiť iba vtedy, ak suroviny dosiahnu rôzne štandardy po nevyhnutnej fyzikálno-chemickej analýze vrátane ich testovania čistoty (napr. Na potvrdenie neprítomnosti nebezpečných ťažkých kovov), čo zaručuje bezpečnosť používania výrobku s logom Olimp Sport Nutrition.

Výberom Vita-Min One si môžete byť istí, že získavate osvedčený doplnok výživy vyrobený v súlade s najvyššími globálnymi normami, ktorý vám pomôže doplniť vaše každodenné potreby o kľúčové vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k:

  • normálnemu fungovaniu nervového systému (vitamín) C, B6, B12, tiamín, riboflavín, biotín, niacín, horčík, meď)
  • normálnemu fungovaniu imunitného systému (vitamín A, B6, B12, C, D, folát, železo, zinok, meď)
  • zníženiu dlhodobej únavy a vyčerpania ( vitamín C, B6, B12, folát, kyselina pantoténová, horčík, železo, riboflavín, niacín)
  • normálnemu energetickému metabolizmu (vitamín C, B6, B12, tiamín, riboflavín, biotín, niacín, železo, horčík, jód, mangán, vápnik)
  • udržiavaniu normálneho videnia (vitamín A, riboflavín, zinok)
  • udržiavaniu normálnej zdravej pokožky (niacín, biotín, zinok) vlasov a nechtov (biotín, zinok)
  • normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu a transportu kyslíka v tele (železo)
  • normálnej absorpcii vápnika (vitamínu D) do kostí (vitamín D, vápnik)
  • normálnej funkcii svalov (vitamín D, horčík)
  • udržiavaniu normálnych hladín testosterónu v krvi (zinok)

Pri výbere doplnku Vita-Min One nezabudnite, že tento doplnok nie je náhrada prirodzenej a vyváženej stravy, ale iba doplnková výživa. Nezabudnite na zdravý životný štýl a pestrú stravu.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa dennú dávku (1 kps)
Vitamin A (RE) 200 μg
Vitamin D 20 µg
Vitamin E (α-TE) 12 mg
Vitamín C 100 mg
Thiamín (Vit. B1) 4 mg
Riboflavín (Vit. B2) 8,4 mg
Niacín (NE) 17,5 mg
Vitamín B6 3 mg
Kyselina listová 200 μg
Vitamín B12 10,5 μg
Biotín 50 μg
Kyselina pantoténová 6 mg
Vápnik 120 mg
Horčík 95 mg
Železo 7 mg
Zinok 5 mg
Meď 0,5 mg
Mangán 0,5 mg
Selén 27,5 μg
Chróm 60 μg
Jód 75 μg
Bór 0,5 mg
Americký ženšen- extract 25 mg

Zloženie

uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, kyselina L-askorbová - vit. C, plnidlo - celulóza; DL-alfa-tokoferylacetát - vit. E, glukonát zinočnatý, výťažok z koreňa amerického ženšenu (Panax quinquefolius L.), fumarát železnatý, nikotínamid - niacín, kyanokobalamín - vit. B12, riboflavín - vit. B2, retinylacetát - vit. A, cholekalciferol - vit. D, D-pantotenát vápenatý - kyselina pantoténová, seleničitan sodný, glukonát meďnatý, tiamín mononitrát - tiamín (vit. B1), tiamín HCl- tiamin (vit. B1), pyridoxín HCl- vit. B6, glukonát mangánu, kyselina boritá, D-biotín, chlorid chromitý, kyselina pteroylmonoglutámová - folát, jodid draselný, protihrudkujúce látky - oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; kapsula (želatína, farba: E 172).

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Mohlo by sa ti hodiť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar.

Alternatívy