Facebook conversion pixel
17,00 €

Omega-3 mastné kyseliny v mäkkých želatínových kapsuliach, obsahujúcich vysokokvalitný koncentrát, získaný z tuku rýb zo studených morských vôd. Obohatené o vitamíny D3 a K2 rozpustné v tukoch podporujú imunitu, zdravé kosti a zuby.

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 100 g
Balenie 60 dávok
Dávkovanie 60 denných dávok po 1 kapsuli

Omega 3 patria do skupiny polynenasýtených mastných kyselín. Kým ostatné nasýtené mastné kyseliny vie organizmus človeka syntetizovať (telo si ich vie podľa potreby vytvoriť), niektoré nenasýtené mastné kyseliny a omega-3 musia byť striktne dodávané v strave. Tento doplnok stravy predstavuje kvalitné omega-3 mastné kyseliny v kombinácii s vitamínom K v extravstrebateľnej forme (menachinón) a vitamín D3 v množstve 2000 IU. Omega-3 v tomto produkte pochádzajú z rýb, ktoré žijú v hlbokých studených vodách a obsahujú vysoký podiel zdravých mastných kyselín, ktoré sú dôležité pre zdravie srdca aj mozgu.
Pridané vitamíny účinkom ešte dopomáhajú. Podporujú zdravie kostí a zubov, regulujú hladinu vápnika, podieľajú sa na vstrebávaní dôležitých látok, podporujú imunitu ako aj celý kardiovaskulárny systém.

Výhody Olimp Gold Omega 3 D3 + K2:

  • Podporujú zdravie mozgu a kardiovaskulárneho systému
  • Účinkujú protizápalovo
  • Podporujú vstrebávanie živín (napr. vápnika či fosforu)
  • Sú mazivom pre kĺby
  • Účinkujú protizápalovo
  • Pridané vitamíny D3 a K2 rozpustné v tukoch podporujú imunitu, zdravé kosti a zuby
  • Znižujú hladinu "zlého" cholesterolu
  • Chránia pečeň

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa jednu dávku (1 kps)
Rybí olej (65% omega-3 mastných kyselín) 1000 mg
Z toho EPA 330 mg
Z toho DHA 220 mg
Z toho iné omega-3 mastné kyseliny 100 mg
Vitamín D3 2000 IU
Vitamín K 50 ug
Vitamín E 12 mg

Zloženie

Rybí olej (zdroj omega-3 mastných kyselín), vitamín D, vitamín E, vitamín E, kapsula (želatína, voda, zvlhčovadlo: glycerol, farbivo E150d)

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Alternatívy