Facebook conversion pixel
15,00 €

Minerálny nápoj Kompava AcidoFit je vhodnou výživou na odkyslenie organizmu, zabraňuje tvorbe svalových kŕčov a dopĺňa všetky potrebné minerály do organizmu po náročnom výkone.

Zobraziť viac
Do 5 pracovných dní
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 50 g
Balenie 20 dávok
Dávkovanie Dospelí 1–4 tablety na deň, deti od 7 rokov: 1–2 tablety na deň. Tabletu rozpustíme v 250–300 ml čistej vody.

Minerálny nápoj Kompava AcidoFit je vhodnou výživou na odkyslenie organizmu, zabraňuje tvorbe svalových kŕčov a dopĺňa všetky potrebné minerály do organizmu po náročnom výkone. Špeciálne zloženie detoxikačného nápoja Kompava AcidoFit pomáha telu zbaviť sa škodlivých toxínov pre správne fungovanie všetkých vnútorných orgánov.

Je zložený z vitamínov skupiny B a vitamín C, ktoré prispievajú k správnej funkcii nervového a imunitného systému, obsahujú zároveň špeciálnu zmes minerálov ako je sodík, fosfor, prírodné extrakty Aloe Vera, alfalfa a zeleného čaju, ktorých zdroj je obmedzený len na príjem z potravín v obmedzenom množstve a ich úbytok po športovom alebo inom náročnom výkone je potrebné doplniť. Pre športovcov a vyznávačov vysokohorskej turistiky je potrebné doplnenie vápnika, horčíka a draslíka k správnemu fungovaniu svalstva.

Hlavné úlohy Kompava AcidoFit:

 • Svalové kŕče - prevencia ich vzniku
 • Zabraňuje prekysleniu organizmu a tým podporuje imunitný systém a optimálne pH
 • Neutralizuje kyseliny v organizme
 • Posilňuje imunitný systém
 • Podporuje správne fungovanie nervov, svalov a srdca
 • Dopĺňa minerály potrebné k správnemu fungovaniu celého organizmu
 • Upravuje rovnováhu tekutín v tele

Acidóza - prevaha kyselín:

Príznaky a dôsledky acidózy: chronická únava, ochabnutosť, napätie, bolesti hlavy a chrbta, vznik ekzémov, podráždenie nosa a očí, vypadávanie vlasov, kaz zubov, vznik osteoporózy, narušenie imunitného systému, depresia, psychické poruchy, podráždenosť, agresivita, poruchy učenia a pamäti, pokles aktivity a výkonnosti, zápcha a hnačky, poleptanie žliaz a orgánov a následné funkčné poruchy, kŕčové žily, celulitída, alergie, apatia, arterioskleróza, artritída, artróza, astma, bronchitída, cukrovka, črevné problémy, ekzémy, dna, hemoroidy, cholesterol, chrbtové bolesti, klimaktérium, kožné choroby, vysoký krvný tlak, migréna, mykózy, nadváha, mŕtvica, lámavé nechty, nervové a očné problémy, pálenie záhy, pečeňové problémy, poruchy prekrvenia, poruchy spánku, potenie nôh, reuma, srdcový infarkt, stárnutie, svalová horúčka, telový zápach, tráviace problémy, akné, žalúdočné problémy …

Minerálny nápoj Kompava AcidoFit je určený:

 • Pre všetkých ľudí ktorých pH moču je nižšia ako 7
 • Pre športovcov trpiacich svalovými kŕčmi a zášklbmi, vysokohorskú turistiku
 • Pre ľudí s nízkym obsahom minerálov
 • Pre ľudí s poruchami prekrvenia organizmu, neustále studenými končatinami
 • Pri výraznom poklese hmotnosti alebo výraznom pribratí

Ako použiť lakmusové papieriky

Indikačný papierik vložte do prúdu moču na 2 sekundy, otraste od zvyšku tekutiny, meranie odporúčame prevádzkovať ráno na lačno. Papierik priložte k farebnej škále stupnice do 40 sekúnd kým moč neuschne a porovnajte svoje pH. Skladovať v originálnom obale, v suchu, nevystavovať slnečnému žiareniu, vplyvu kyselín alebo alkalických plynov a výparov.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa jednu dávku (1 kps)
Energetický obsah 15,61 kJ/3,73 kcal
Bielkoviny 0,06 g
Sacharidy 0,75 g
Tuk 0 g
Minerály
Vápnik Ca 108,7 mg (*13,5 %)
Sodík Na 236,4 mg (*9,85% - WHO)
Fosfor P 19 mg (*2,38%)
Horčík Mg 57,7 mg (*19,23%)
Draslík K 106,8 mg (*5,34% - RDA)
Vitamíny
B1 (tiamín) 0,35 mg (*25%)
B2 (riboflavín) 0,4 mg (*25%)
Niacín (nikotínamid) 4,5 mg (*25%)
B6 (pyridoxínhydrochlo­rid) 0,5 mg (*25%)
B5 (D-pantotenát vápenatý) 1,5 mg (*25%)
B12 (kyanokobalamín) 0,2mcg (*25%)
Draslík K 15 mg (*25%)
C (k. L-askorbová) 106,8 mg (*5,34% - RDA)
E (DL-a-tokoferylacetát 50%) 2,5 mg (*25%)
H (D-biotín) 37,5 mcg (*25%)
Folát 50 mcg (*25%)
Rastlinné látky
Zelený čaj 0,2 g
Alfalfa (lucerna siata) 0,04 g
Aloe vera 0,04 g

(* Odporúčaná denná dávka)

Zloženie (Pomaranč)

imetka: sorbitol , hydrogénuhličitan sodný, mliečnan vápenatý, mliečnan horečnatý, regulátor kyslosti: k.citrónová, citran draselný, zelený čaj, fosforečnan trisodný, sipernat, polyetylén glykol (E1521), Alfalfa, Aloe vera, vitamíny : k. L-askorbová (vit.C) , niacín (nikotínamid), DL-α-tokoferylacetát (E), D-pantotenát vápenatý(B5), pyridoxínhydrochlo­rid (B6), riboflavín (B2), tiamín (B1), kys.pteroylmo­noglutámová (B9), D-biotín (H), kyanokobalamín (B12), náhradné sladidlo: sukralóza, arómy: pomarančová, limetková

Upozornenie

Výrobok obsahuje fenylalanín. Vhodný pre deti od 7 rokov – po výraznejšej telesnej záťaži, resp. športovom výkone. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Skladujte v suchu pri teplote do 25C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok je vhodný pre diabetikov a celiatikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Rozpustnosť tablety je do 5 minút. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Mohlo by sa ti hodiť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar.

Alternatívy