Facebook conversion pixel
27,55 €

Diéta a chudnutie začína očistou a detoxikáciou organizmu. Max Muscle Cleanse and Lean je prirodzený čistič toxínov v organizme.

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 100 g
Balenie 100 dávok
Dávkovanie 1 až 4 kps denne

Diéta a chudnutie začína očistou a detoxikáciou organizmu. Max Muscle Cleanse and Lean je prirodzený čistič toxínov v organizme. Zníženie hmotnosti, prečistenie organizmu! Cleanse & Lean pomáha nielen pri chudnutí, ale pôsobí aj na zdravé trávenie, podporuje pravidelnosť vyprázdňovania, zlepšuje črevnú mikroflóru, činnosť črevného traktu a zároveň posilňuje imunitu.

Odstráni nielen prebytočnú vodu, toxíny a usadeniny ale upraví aj zažívacie problémy, nadúvanie a pomôže telu vyrovnať sa s prebytočnými odpadovými látkami. Rovnako podporí úbytok podkožnej vody v bokoch, bruchu, nohách a chodidlách.

Očistením organizmu je vaše telo pripravené na lepšie vstrebávanie a spracovanie živín - čo nie je výsadou len profesionálneho športovca, ale i každého človeka so zdravým životným štýlom.

Patentované zloženie Cleanse & Lean pozostáva z najkvalitnejších dostupných prírodných látok so želanou funkčnosťou.

Pre koho je Cleanse&Lean vhodný?

  • Pre každého, pretože neobsahuje žiadne stimulačné zložky a je ho možné kombinovať s akýmkoľvek spaľovačom tukov
  • Pre diétujúcich športovcov, kulturistov, fitnesky apod.
  • Pre vytrvalcov, ktorí potrebujú udržiavať činnosť organizmu v čo najfunkčnejšej úrovni
  • Pre ľudí s cieľom schudúť a zároveň zlepšiť svoje zdravie
  • pre ľudí s tráviacimi problémami a trpiacimi nepravidelnosťou

Dávkovanie:

Na začiatku dávkovania urobte tolerančný test - 1kps Cleanse&Lean užite ráno pred jedlom a druhú po 12 hodinách, neskôr môžete dávky zvýšiť na 2 x denne 2 kps. Zo začiatku môže pôsobiť v krajnom prípade ako preháňadlo, pretože pomáha odstrániť prebytočnú vodu a odpadové látky z tráviaceho traktu. Zvýšte príjem tekutín (nie sladených) na 2-3 litre denne, pomáhajú v očiste organizmu.

Napriek tomu pokračujte v užívaní - upraví sa trávenie, vylučovanie, i funkcia močového mechúra, po doužívaní balenia môžete zaradiť 2 týždňovú prestávku, počas ktorej však dbajte na to, aby ste opäť nepracovali na zanesení organizmu odpadovými látkami. Odporúčame zopakovať 2 - 3 krát do roka, odpadových látok nazhromaždených za X rokov sa nezbavíte v priebehu mesiaca.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa jednu dávku (1 kps)
Extrakty rastlín Dandelion root, Senna, Cascara Sagrada, Fennel, Horsetail, Psyllium, Turkey Rhubarb, Slippery Elm, Barbery, Aloe Vera 430 mg
Vitamín B6 (pyridoxín) 50 mg
Vápnik 20 mg

Zloženie

Extrakty rastlín Dandelion root, Senna,Cascara Sagrada, Fennel, Horsetail, Psyllium, Turkey Rhubarb, Slippery Elm, Barbery, Aloe Vera, vitamín B6, vápnik, želatína, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Mohlo by sa ti hodiť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar.

Alternatívy