Facebook conversion pixel
32,90 €

Najsilnejšia revolučná forma termogénneho spaľovača tukov v rýchlovstrebateľných kapsuliach. Odporúčame ho len užívateľom, ktorí už majú so spaľovačmi tukov skúsenosti.

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 200 g
Balenie 60 dávok
Dávkovanie 2 x 2kps denne, na začiatku najprv odskúšajte tolerančný test

Najsilnejšia revolučná forma termogénneho spaľovača tukov v rýchlovstrebateľných kapsuliach. Odporúčame ho len užívateľom, ktorí už majú so spaľovačmi tukov skúsenosti. Cvičenie so spaľovačom tukov vyžaduje dohľad nad pitným režimom!

Max Muscle ThermX 120 kps je náš najlepší spaľovač tukov. ThermX je už viac než 8 rokov jednotkou medzi spaľovačmi na našom trhu s doplnkami výživy.

Unikátna kombinácia 22 zložiek podporujúca odbúravanie tukov, zníženie telesnej hmotnosti za súčasneho dodania maximálnej energie. Prípravok taktiež potláča zadržiavanie vody v tele. Max Muscle ThermX patrí medzi najúčinnejšie formy spalovačov tukov. Vynikajúci na pre cvičenie zamerané na rysovanie, znižovanie podielu podkožného tuku, odvodnenie, na sústredenie energie pre výkon ap.

Odporúčané dávkovanie:

Pri užívaní prípravku začnite dávkou - 1 kapsulou ráno. Ak je prípravok dobre tolerovaný, užite ďalšiu kapsulu o 4 hodiny neskôr. Nasledujúce dni užívajte 2 kapsule 1-3x denne. Dávku zapite dostatočným množstvom tekutín. V prípade akýchkoľvek komplikácií prestaňte s užívaním prípravku. Neprekračujte príjem 6 kapsúl denne.

S čím kombinovať ThermX:

  • S arginínom pre zosilnenie účinku
  • S l-karnitínnom pre oddialenie tvorby kyseliny mliečnej a pre lepšie spaľovanie, ideálne s arginínom dokopy
  • S podpornými produktmi ako HCA, Carb Blocker, koenzýmom Q10
  • S taurínom, pre lepšiu hydratáciu pracujúcich svalových buniek
  • S BCAA-čkami na ochranu svalov počas chudnutia
  • S dostatočným pitným režimom, NIE sladké a bublinkové vody!
  • S pohybovou aktivitou

Hlavné výhody a bližšie informácie:

Základná zmes obsahuje tri zložky, ktoré naštartujú energeticko metabolické procesy v tele. Citrus aurantium (Synefrín) je látka, ktorá môže zvýšiť hladinu energie priamym zrýchlením metabolizmu. Cordyceps synensis (mladé plodnice húb) podporuje odolnosť a vitalitu, rovnako ako pľúcne funkcie, zvýšenie VO2 max.

Energetická zložka obsahuje Guaranu a Yerba maté ako prírodné zdroje kofeínu spolu s ďalším teobromínu metyl-xantínom pre rýchlu energiu a bdelosť. Extrakt zo zeleného čaju obsahuje antioxidanty spoločne s EGCG pre trvalú zásobu energie a metabolizmus. Panax ginseng (ženšeň) je známy ako energetický vylaďovač pre vitalitu a energiu či už pri cvičení alebo bez cvičenia.

Odvodňovacia zmes obsahuje kombináciu bylín určených na podporu straty vody. Nadbytočná voda pod kožou skrýva svalovú definíciu. Táto unikátna zmes koreň púpavy, uva-ursi (medvedica lekárska), Juniper berry extrakt (extrakt plodov borievky) a extrakt Buchu (Agathosma betulina) pracuje synergicky pre odstránenie nežiadúcej vody a nadúvania z tela prirodzenou cestou. Uistite sa, že vypijete veľa vody, pretože pôsobí tiež ako silné diuretikum.

Thermogenická zmes spaľovača Bioperine, zázvorového koreňa a kajenského chili vás zahreje na optimálnu prevádzkovú teplotu. Tvorbou tepla v tele podporujete vlastnú rýchlosť metabolizmu čo vedie k rýchlejšiemy výdaju energie a lepšiemu spaľovaniu tukov. Tým, že sa organizmus otepľuje, spaľujete kalórie dokonca aj na tvorbu potu.

Synergická zmes sa skladá z ingrediencií, ktoré podporujú zvyšok zmesi. L-tyrozín je prekurzorom adrenalínu a noradrenalínu, silných metabolických stimulantov produkovaných ľudským telom počas intenzívneho cvičenia. Bioperine je zlúčenina, ktorá pomáha vstrebať aktívne látky. Diiodo-L-Tyrozín podporuje funkciu štítnej žľazy. Štítna žľaza je zodpovedná za kontrolu metabolizmu – spomaľuje ho alebo zrýchľuje. Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorá pôsobí ako antioxidant a energetický aktivátor, viac Taurínu znamená viac energie.

Tip! Aj keď patríte k tým ľuďom, ktorým ide prehĺtanie kapsúl ťažko, nevysýpajte ich, obsiahnuté látky sú k sliznici ústnej dutiny a pažeráka agresívne. Ďalšou vecou je chuť, ktorá nás hneď presvedčila o tom aby sme ich už neskúšali primiešavať do nápoja vysypaním.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa jednu dávku (2 kps)
Energetický obsah 52 kJ / 12 kcal
Bielkoviny 0 g
Sacharidy 0 g
Tuk 0,1 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny <0,1 g
Soľ <0,1 g
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 50 mcg
Zinok (ako aspartát zinku) 5 mg
Chróm (ako pikolinát chrómu) 100 mcg
Patentovaná Energetická zložka 410 mg
Dehydrovaný kofeín
Extrakt zo zeleného čaju (Camelia Sinensis)
12,5 % EGCG, 50% polyfenolov
Ženšeň (80% ginsenoidy)
Guarana extrakt (Paulinia Cupana) 22% Kofeín
Yerba Maté (Ilex paraguariensis)
8% Kofeín (20% xantínové alkaloidy)
Theobromine (hydrochlorid)
Hlavná zložka 300 mg
Citrus Aurantium (67,5mg alkaloidy Synefrínu)
Huba Cordyceps (7% kyselina kordycepsová)
Patentovaná odvodňovacia zložka 260 mg
Dandelion root (koreň Púpavy lekárskej)
Arctostaphilos Uva Ursi (medvedica lekárska)
Juniperus Communis Berry Extrakt (extrakt borievky)
Buchu-Barosma Betulina extrakt (zápašnica brezová)
Patentovaná termogenická zložka 140 mg
Koreň zázvoru (Zingiber Officinale)
Kajenské chilli - prášok
Patentovaná synergistická zložka 81 mg
Taurín
L-tyrozín
Bioperín (96%) – extrakt z čierneho korenia
Diiodo L-Tyrozín

Upozornenie

Výživový doplnok, určený najmä pre športovcov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie ThermXu. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Mohlo by sa ti hodiť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar.

Alternatívy