Facebook conversion pixel
10,90 €

Olimp CLA + Zelený čaj + L-carnitine 60 kps je kombinovaný nestimulačný spaľovač tukov. Trojitý efektívny spaľovač tukov zameraný na postupné pôsobenie a zlepšovanie využitia tukov ako zdroja energie.

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 100 g
Balenie 30 dávok
Dávkovanie 1-2 kps jeden až dva krát denne, najlepšie 30 minút pred cvičením

Olimp CLA + Zelený čaj + L-carnitine 60 kps je kombinovaný nestimulačný spaľovač tukov. Trojitý efektívny spaľovač tukov zameraný na postupné pôsobenie a zlepšovanie využitia tukov ako zdroja energie. Vedecky zhotovená kombinácia aktivuje všetky fázy spaľovania tukov, zabraňuje strate svalovej hustoty a jojo efektu.

Ak ťažko znášate stimulačné a termogénne spaľovače tukov, toto je vhodná kombinácia pre vás. Samozrejme zlepšuje a predlžuje účinok aj tých termogénnych spaľovačov.

Športovci často kombinujú viac druhov spaľovačov, práve keď potrebujú znížiť súťažnú hmotnosť. CLA zároveň dodáva telu potrebné zdravé tuky, takže organizmus ľahšie tie nezdravé spáli.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa dennu dávku (2 kps)
Konjugovaná kyselina linolová CLA 80% 1000 mg
Z toho CLA 800 mg
Extrakt Zeleného čaju 400 mg
Z toho EGCG 132 mg
L-carnitine 200 mg

*% ODD - odporúčaná denná dávka, veľkosť vyjadrená v percentách

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s problémami pečene, s problémami obličiek. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Mohlo by sa ti hodiť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar.

Alternatívy