Facebook conversion pixel
24,18 €

Hamaviss Gél na kĺbové spojenia 500 ml je kvalitný a unikátny gél nielen pre bolestivé kĺby. História gélu siaha až do roku 1995, kedy bol vynájdený.

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 550 g

Hamaviss Gél na kĺbové spojenia 500 ml je kvalitný a unikátny gél nielen pre bolestivé kĺby. Hamaviss gel je unikátny gél na trhu v SR, ktorého história siaha až do roku 1995, kedy bol vynájdený tento jedinečný produkt. Za tie roky bol gél neustále vylepšovaný až do úplnej dokonalosti, v ktorej sa nachádza dnes.

Hlavne športovci musia v súčasnej dobe neustále prekonávať a zvyšovať svoje limity, aby mohli dosahovať čo najlepšie výsledky, a to prináša so sebou aj vysokú daň v podobe zničených kĺbov a obrovských bolestí vo svaloch. A práve tu prichádza na rad novinka HAMAVISS gel, ktorá obsahuje jedinečnú kombináciu takých látok, o ktorých je známe, že  patria svetovo  k tomu najlepšiemu, čo môžeme poskytnúť našim kĺbom a svalom.

Hlavná účinná látka je PERNA CANALICULUS, ktorá je na celom svete považovaná za jednu z najlepších látok na regeneráciu kĺbov a svalov a HAMAVISS gel ako jediný výrobok na trhu v SR obsahuje túto výnimočnú látku v gélovej forme!!! Vďaka tomu môžete navždy zabudnúť na žalúdočné a tráviace ťažkosti, gél môžete používať neustále, nikdy Vás neomrzí, a čo je najdôležitejšie, nezaťaží Vaše vnútorné orgány. Perna Canaliculus obsahuje Glykosaminoglykány (GAG), ktoré sa nachádzajú v ľudskej koži, spojivovom tkanive a chrupavke. Rôznymi výživovými doplnkami síce môžeme doplniť glykosaminoglykány do nášho tela, ale vplyv GAG môžeme ešte zvýšiť aj vonkajšou aplikáciou, ktorá sa po nanesení vstrebe na postihnuté miesto a takmer okamžite regeneruje boľavý kĺb a sval.

Preto sa vďaka Perna Canaliculus HAMAVISS gel výborne hodí aj na pravidelné preventívne používanie popri všetkých doplnkoch stravy vo forme tabletiek, na zachovanie flexibility kĺbov a kĺbovej chrupavky.
Práve pre uvedené aspekty musí byť HAMAVISS gel neodmysliteľnou súčasťou každého zodpovedného športovca, ktorý si potrpí na 100%-ný stav svojho pohybového aparátu, ktorý si chce užívať pohyb a chce vydať zo seba maximum bez obmedzení vo výbornom stave, každý deň a pri každom športovom úkone.

Výhody Gél na kĺby Hamaviss:

  • Pomáha pri bolestiach a natiahnutí svalov a chrbtice
  • Zlepšujú kvalitu kĺbovej chrupavky
  • Regenerujú chrupavku
  • Brzdí zápalové procesy
  • Podporuje prekrvenie svalov a tým zabezpečuje lepšiu pohyblivosť a vitalitu

Alternatívy