Facebook conversion pixel
20,15 €

Weider Pure Creatine 600g je určený na zlepšenie aktuálneho fyzického výkonu, urýchlenie regenerácie po ukončení výkonu a doplnenie výživy pri redukčných diétach.

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 600 g
Balenie 120 dávok
Dávkovanie 5g 30-60 minút pred krátkym výkonom

Weider Pure Creatine 600g je najkvalitnejší čistý kreatín monohydrát na svete. Je určený na zlepšenie aktuálneho fyzického výkonu, urýchlenie regenerácie po ukončení výkonu a doplnenie výživy pri redukčných diétach.

CREAPURE - Patent najkvalitnejšieho kreatínu monohydrát - od nemeckého výrobcu -Degusy - laboratórne označený za najčistejší dostupný kreatín.

Viac sily, Viac objemu, Viac kvality

Každý zanietený športovec pozná kreatín monohydrát. V roku 2004 prišiel na trh kreatín monohydrát s jedným zaistením - Kre-Alkalyn - zaistením proti zničeniu kreatínu žalúdočnými kyselinami v kyslom prostedí s pH pod 2.

Kreatín je bezpečný

Niekoľko testov toxicity vedecky dokázalo, že kreatín nie je akútne ani subakútne toxický. Na začiatku "kreatínovej éry" boli odporúčané dávky 20 g denne počas zavádzacej fázy a 5-10 g počas udržiavacej fázy. Vyšetrenia funkcií pečene a obličiek nepreukázali žiadne znaky poškodenia. Doteraz neexistuje žiaden dôkaz o potrebe takých vysokých dávok. 10 g za deň po dobu 8 dní a udržiavacia dávka 5 g sú absolútne dostatočné. Z dôvodov prevencie je odporúčania krátka doba požívania.

Dávkovanie:

Základná dávka WEIDER Pure Creatine je 5g (2 nie navŕšené čajové lyžičky) 30-60 minút pred krátkym výkonom. Pre stimuláciu výkonu sa kreatín podáva asi 3 dni pred výkonom a tesne pred jeho začatím (30-60 minút). Na závadu nie sú ani niekoľkonásobne vyššie dávky kreatínu (cca 5-30 g v závislosti na dobe výkonu, aktuálnu situáciu a pod.). K stimulácii tvorby svalovej hmoty je potrebné užívať kreatín aspoň 30 dní v dávkach asi 100 mg na 1 kg telesnej hmotnosti (pre 70 kg človeka je to 7 g).

Zloženie

100% kreatín monohydrát

Upozornenie

Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri užívaní prípravku dbajte na dostatočný denný príjem tekutín. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Alternatívy