Facebook conversion pixel
13,25 €

Iontový nápoj bez aspartamu. Pre rýchlu a chutnú prípravu nízkokalorických vitamínových a minerálnych nápojov. Jeden liter Fresh Up-u vystačí na 50 litrov funkčného nápoja.

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 1 Kg
Balenie 66 dávok (750 ml)
Dávkovanie 15 ml rozmiešajte v 750 ml vody. Riedenie môžete meniť podľa chuti a potreby koncentrácie. Max 3 dávky denne.

Iontový nápoj bez aspartamu. Pre rýchlu a chutnú prípravu nízkokalorických vitamínových a minerálnych nápojov. Jeden liter Fresh Up-u vystačí na 50 litrov funkčného nápoja. Žiadny účinok na hladiny inzulínu, ideálne v strave pre diabetikov.  Iba 1-2 g sacharidov na 750 ml nápoja. Optimálne zloženie vitamínov a minerálnych látok pre zabudovanie do svalov. Taktiež vhodné na výrobu exotických koktejlov alebo dochutenie a obohatenie proteínových koktejlov. Žiadny cukor, žiadny aspartám => LOW CARB, LOW FAT!

Dávkovanie:

15 ml rozmiešajte v 750 ml vody. Piť počas tréningu, záťaže, cvičenia - na doplnenie stratených minerálnych solí a vitamínov. Vhodné aj počas horúčav. Riedenie môžete meniť podľa chuti a potreby koncentrácie minerálov.

Každá dávka (15 ml) obsahuje 25% odporúčanej dennej dávky 10 vitamínov + Magnézium. Užívajte najviac 3 dávky denne.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa 1 dávku (15ml koncentrátu)
Energetický obsah 34 kJ/8 kcal
Bielkoviny <0,1 g
Sacharidy 0,2 g
Tuk 0 g
Vláknina 2,5 g
Sodík 0,33 g
Vitamíny
E 3 mg
C 20 mg
B1 0,3 mg
B2 0,3 mg
Niacín 4 mg
B6 0,3 mg
Kyselina listová 50 µg
B12 0,6 µg
Biotín 50 µg

*% ODD - odporúčaná denná dávka, veľkosť vyjadrená v percentách

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote do 25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.