Facebook conversion pixel
5,94 €

Profesionálny, izotonický a univerzálny nápoj HydraFit je vhodný doplnok pri rôznych fyzických aktivitách a vytrvalostných športoch s všestranným použitím.

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 400 g
Balenie 20 dávok (10 litrov hotového nápoja)
Dávkovanie 1 dávku (20 g prášku, cca 2 polievkové lyžice) rozmiešať v 500ml studenej vody.

Tento izotonický nápoj bez stimulantov je univerzálny a vhodný doplnok pri rôznych fyzických aktivitách vhodný pre mnohé vekové kategórie. Je navrhnutý tak, že ho môže bez problémov užívať aj mládež. Je to kvalitný mix minerálov, sacharidov, 9 vitamínov, ktorý poskytuje rehydratáciu počas výkonu, podporuje energetický metabolizmus, dopĺňa spotrebované minerály počas výkonu, a aktívne znižuje únavu. Je vhodný najmä na užitie pri vytrvalostných športoch ako beh, cyklistika, ale svoje miesto nájde aj pri posilňovacom tréningu, najmä ak sa jedná o dlhšiu aktivitu. Optimálne je jeho užitie pred a počas výkonu.

Prečo práve Hydrafit?

  • Vhodný pre všetky vekové kategórie
  • Obsah a pomer zložiek podložený dlhodobým výskumom
  • Neobsahuje aspartam, acesulfám, lepok ani laktózu
  • Neobsahuje žiadne tuky
  • Neobsahuje stimulačné látky
  • 9 rôznych vitamínov v optimálnych dávkach
  • Osviežujúca chuť
  • Ľahká príprava

Dávkovanie

1 dávku (20 g prášku, cca 2 polievkové lyžice) rozmiešať v 500ml studenej vody. Odporúčané dávkovanie je 50-100 ml hotového nápoja v intervaloch 15-20 minút podľa náročnosti aktivity. Dospelým sa odporúča max. 1,5 litra hotového nápoja denne, deťom do 15 rokov max. 0,5 litra.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa jednu dávku (20 g + 500 ml vody)
Energetický obsah 262,4 kJ / 61,7 kCal
Bielkoviny 0 g
Sacharidy 15,44 g
Z toho cukry 10,69 g
Tuk 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,59 g
Minerály a vitamíny
Sodík 236 mg
 Chloridy 149 mg
Vápnik 88 mg
Draslík 100 mg
Horčík/magnézium 48 mg
Vitamín C 80 mg
Vitamín B1 660 mcg
Vitamín B2 840 mcg
Vitamín B6 840 mcg
Vitamín B12 1,5 mcg
Niacín 9.6 mg
Kyselina listová 120 mcg
Biotín 30 mcg
Kyselina pantoténová 3.6 mg

Zloženie

dextróza, maltodextrín, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, citran trisodný; aróma: červený pomaranč; farbivo: práškový betanín; citran horečnatý, hydrogénfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, hydrogenfosforečnan draselný, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; kyselina L-askorbová (vit. C), sladidlo: sukralóza; nikotínamid, kalcium-D-pantotenát, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín hydrochlorid, kyselina listová (pteroylglutamová), biotín, kyanokobalamín;

Upozornenie

Tento doplnok výživy nie je náhradou vyváženej pestrej stravy. Neprekračujte odprorúčané denné dávkovanie. Chráňte pred mrazom, priamym slnečným žiarením, vlhkosťou a sálavým teplom. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Alternatívy