Facebook conversion pixel
11,25 €

Weider Collagen to je ideálna starostlivosť o vaše kĺby. Tento doplnok výživy obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chrupaviek. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovu, horčík a vitamín C.

Viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 300 g
Balenie 30 dávok
Dávkovanie 1x denne, 10g rozmiešať v 200ml vody

Weider Collagen to je ideálna starostlivosť o vaše kĺby. Tento doplnok výživy obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chrupaviek. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovu, horčík a vitamín C. Pomáha správnej regenerácii kostí a chrupaviek. Okrem toho je jeho výnimočná formula ideálnou ochranou pokožky pred starnutím a oxidačným stresom.

Kolagén je bielkovina prítomná v spojivovom tkanive a je kľúčom ku pružnosti a regenerácii kože, kostiam a chrupavkám. Má nízky obsah tuku a cukru a ľahko sa mieša. Je ideálny pre všetky vekové kategórie, či už ste mladí a chcete, aby vaše kĺby, udržali krok v tréningu, alebo ak vaše kĺby začali vykazovať známky vyčerpania. Kolagén má neutrálnu chuť a obsahuje len sladidlo extrahované zo stévie.

Nie všetky kolagény sú rovnaké:

Kolagény možno klasifikovať podľa ich pôvodu. Peptan® je kolagén typu I, rovnako ako ten ktorý nájdete v ľudských kostiach a koži. Peptan® sa vyrába vďaka najlepším výrobným procesom. Peptan® je najkvalitnejším označením kolagénu a jeho účinnosť bola schválená klinickými štúdiami. Neobsahuje žiadne prísady ani konzervačné látky.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa 1 dávku (10g)
Energetický obsah 146 KJ / 34,6 Kcal
Bielkoviny 8.55 g
Sacharidy 0 g
Tuk 0 g
Soľ 0.13 g
Vitamín C 80 mg
Magnézium 57,4 mg
Kyselina Hyalurónová 12 mg

Zloženie

Peptid Hydrolyzovaný z kostného kolagénu (100% Peptan ®), magnézium citrát, L-askorbová kyselina (vitamín C), kyselina hyalurónová a sladidlo: Stevia extrakt (steviol glykozidy). Môže obsahovať laktózu, sóju, lepok a vajcia stopy.

Mohlo by sa ti hodiť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar.

Alternatívy