Facebook conversion pixel
11,90 €

Weider Collagen to je ideálna starostlivosť o vaše kĺby. Tento doplnok výživy obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chrupaviek. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovu, horčík a vitamín C.

Viac
Posledné kusy v sklade
Objednaj ešte dnes a už pozajtra 23.08. to máš doma.
Hmotnosť300 g
Balenie30 dávok
Dávkovanie1x denne, 10g rozmiešať v 200ml vody

Weider Collagen, 300 g

Weider Collagen to je ideálna starostlivosť o vaše kĺby. Tento doplnok výživy obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chrupaviek. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovu, horčík a vitamín C. Pomáha správnej regenerácii kostí a chrupaviek. Okrem toho je jeho výnimočná formula ideálnou ochranou pokožky pred starnutím a oxidačným stresom.

Kolagén je bielkovina prítomná v spojivovom tkanive a je kľúčom ku pružnosti a regenerácii kože, kostiam a chrupavkám. Má nízky obsah tuku a cukru a ľahko sa mieša. Je ideálny pre všetky vekové kategórie, či už ste mladí a chcete, aby vaše kĺby, udržali krok v tréningu, alebo ak vaše kĺby začali vykazovať známky vyčerpania. Kolagén má neutrálnu chuť a obsahuje len sladidlo extrahované zo stévie.

Nie všetky kolagény sú rovnaké:

Kolagény možno klasifikovať podľa ich pôvodu. Peptan® je kolagén typu I, rovnako ako ten ktorý nájdete v ľudských kostiach a koži. Peptan® sa vyrába vďaka najlepším výrobným procesom. Peptan® je najkvalitnejším označením kolagénu a jeho účinnosť bola schválená klinickými štúdiami. Neobsahuje žiadne prísady ani konzervačné látky.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa 1 dávku (10g)
Energetický obsah146 KJ / 34,6 Kcal
Bielkoviny8.55 g
Sacharidy0 g
Tuk0 g
Soľ0.13 g
Vitamín C80 mg
Magnézium57,4 mg
Kyselina Hyalurónová12 mg

Zloženie

Peptid Hydrolyzovaný z kostného kolagénu (100% Peptan ®), magnézium citrát, L-askorbová kyselina (vitamín C), kyselina hyalurónová a sladidlo: Stevia extrakt (steviol glykozidy). Môže obsahovať laktózu, sóju, lepok a vajcia stopy.

Mohlo by sa ti hodiť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar.

Alternatívy

Kompava GELO-3 complex, 390 g

16,75 €
Na sklade > 5 ks

Recenzie

Napísať recenziu