Facebook conversion pixel
6,40 €

Osviežujúce Energetické cukríky KOMPAVA Energy drops dodávajú nevyhnutnú energiu pre akúkoľvek športovú alebo pohybovú aktivitu!

Zobraziť viac
Do 5 pracovných dní
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 92 g
Balenie 20 dávok
Dávkovanie 4 tablety jednorázovo, maximálne 25 tabliet na deň

Potrebujete sa rýchlo skoncentrovať, nabudiť a dodať energiu pre Váš výkon? Siahnite po overenom výrobku vo forme jedinečných energetických cukríkov Energy drops. Či už športujete, šoférujete alebo sa učíte, táto energia v podobe cmúľajúcich cukríkov s lahodnou chuťou Vás určite dostane!

Energetické cukríky Energy drops:

 • Rýchly a efektívny zdroj energie
 • Zvýšenie bdelosti a koncentrácie, potlačenie únavy
 • Rýchlejšie zotavenie organizmu po fyzickej záťaži
 • Cmúľanie cukríkov tak ako žuvanie žuvačiek podporuje bdelosť vodičov
 • Obsahuje: L-karnitím, taurín, kofeín, inulín, fruktózu

Energetické cukríky obsahujú tieto účinné zložky:

 • L-karnitín (Spaľovaniu tukov a uvoľňovaniu energie, redukovať zásoby podkožného tuku a tým aj telesnú hmotnosť, podporovať činnosť srdca, zvyšovať silu a vytrvalosť, s obsahom chrómu na chudnutie)
 • Taurín (Stimulačná látka podporujúca činnosť nervovej sústavy, zlepšuje fyzickú i psychickú výkonnosť, prispieva k rýchlejšej regenerácií po fyzickej záťaži, dôležitý pre správne využitie sodíka, draslíka, vápnika a horčíka, má priaznivý vplyv na plodnosť, posilňuje činnosť srdca a pečene)
 • Kofeín (Stimuluje centrálnu nervovú sústavu, zvyšuje krvný tlak a produkciu žalúdočných kyselín, zrýchľuje pulz, zlepšuje využitie tukových zásob, zvyšuje výkonnosť u vytrvalostných športov, sdsúva vyčerpanie zásob glykogénu tým, že uprednostní spaľovanie tukov, zlepšuje sústredenie na učenie)
 • Inulín (Silné prebiotikum, pôsobí ako živná pôda pre probiotiká, napomáha ku úprave hladiny cholesterolu, upravuje hladinu cukru v krvi a obsah lipidov, zvyšuje syntézu vitamínov a absorpciu minerálov)
 • Fruktóza (Podobná ako glukóza monosacharid, nepodporuje uvoľnovanie inzulínu tak ako glukóza alebo biely cukor a spaľuje sa pomalšie, po vstupe do bunky sa mení na glukózu a až potom je využívaná ako zdroj energie, vhodné sladidlo pre diabetikov a pri redukčných diétach)

Energy drops sú vhodné pre:

 • študentov
 • športovcov
 • manažérov
 • vodičov

Cukríky Energy drops prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Sú sladené fruktózou, ktorá vedie k menšiemu nárastu hladiny glukózy v krvi v porovnaní s potravinami obsahujúcimi sacharózu nebo glukózu.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa jednu dávku (4 kps)
Energetický obsah 62,6 kJ/14,95 kcal
Bielkoviny 0,80 g
Tuky 0,04 g
Sacharidy 2,78 g
Účinné látky
L-karnitín 700 mg
Taurín 1000 mg
Kofeín 40 mg
Čistý chróm z chróm pikolinátu 147,7 μg
Vitamíny
B6 (pyridoxín) 2 mg
Beta-karotén 0,4 mg

*% ODD - odporúčaná denná dávka, veľkosť vyjadrená v percentách

Zloženie

Taurín, fruktóza, L-karnitín, inulín, aróma, kofeín, betakarotén, aspartám, vitamín B6, chróm pikolinát Pomocné látky: stearan horečnatý, sorbitol

Upozornenie

Obsahuje zdroj fenylalanínu. Nevhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Skladujte v suchu, pri teplote do 25°C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Mohlo by sa ti hodiť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar.

Alternatívy