V tomto diely seriálov o najviac fit Slovákov a Čechov si predstavíme len 16 ročnú Tatianu. Tatiana to s fitness mysli naozaj vážne, venuje sa mu už 8 rokov. Medzi jej najväčšie úspechy patrí 2. miesto na IFBB MS v El Salvadore a 2. miesto na IFBB ME v Španielsku. Tatiane prajeme veľa úspechov v jej športovej kariére.

Tatiana Kožuchová

Ahojte, volám sa Tatiana Kožuchová, mám 16 rokov, žijem vo Zvolene, ale študujem na športovom gymnáziu v Banskej Bystrici, v budúcnosti by som sa rada pokúsila dostať na medicínu, ktorú už mám vysnívanú dlhšiu dobu. Súťažne sa venujem fitness 8 rokov, z toho jeden v kategórii juniorov. Ešte k detskému fitness ma po dlhšom prehováraní priviedli moji rodičia, za čo som im veľmi vďačná, pretože fitness som si skutočne zamilovala a ostala som pri ňom až doteraz. V detskom fitness som sa stala niekoľko násobnou majsterkou Slovenska, vicemajsterkou sveta a majsterkou Európy. Pôsobím vo Veterinary klub Košice, kde je mojou trénerkou Natália Lenartová. S voľnou zostavou mi stále pomáha moja bývala trénerka Barbara Machalová. Takisto pôsobím aj ako redaktorka/moderátorka pre prestížny internetový portál East Labs, za čo vďačím Igorovi Kopčekovi. Mojimi doposiaľ najväčšími úspechmi sú 2. miesto na IFBB ME v Španielsku 2015 a 2. miesto na IFBB MS 2015 v El Salvádore. Momentálne som v príprave na jarnú sezónu 2016, kde mojimi hlavnými cieľmi sú MSR juniorov, nominácia na ME a následný štart na ME 2016 a na koniec sezóny, ak sa podarí by som rada štartovala na IFBB Diamond Cup-e. V príprave mi takisto veľmi pomáhajú moji sponzori: East Labs, Fitnesshouse, Michaela Sallut, Prom-In, ktorým by som sa aj touto cestou chcela poďakovať.

Fitness pre mňa nie je len šport, stal sa mojim životným štýlom. Páči sa mi, že fitness nie je len o tréningoch v posilňovni, aj keď tie si takisto naplno vychutnávam, no do zostáv môžem vložiť kúsok seba a naplno si užiť pódium. Aj keď práve preto je fitness jedna z najnáročnejších kategórii, vyžaduje si dvojnásobok venovaného času aj úsilia, napriek tomu ma to baví. Fitness už jednoducho ku mne patrí.

Sledujte Tatianu na: Facebooku, Instagrame

tatiana1.jpg

tatiana2.jpg

tatiana3.jpg

tatiana4.jpg

tatiana5.jpg

tatiana7.jpg

tatiana8.jpg

tatiana12.jpg

tatiana11.jpg

tatiana6.jpg

tatiana9.jpg

tatiana10.jpg

tatiana12.jpg

tatiana13.jpg

tatiana15.jpg

tatiana14.jpg

Tatiana odporúča

Ak si myslíš, že vieš o nejakom slovenskom alebo českom športovcovi, ktorý by sa mal stať témou ďalšieho dielu „To najlepšie, čo doma máme“, určite nám napíš na blog@benchpress.sk. Možno sa práve on(a) stane motiváciou pre množstvo začínajúcich športovcov.

Zdieľaj článok s priateľmi:

Komentáre

Prosím pridávaj len pozitívne a konštruktívne komentáre.
V pripade že narazíš na nevhodný komentár, prosím nahlás ho.