Facebook conversion pixel
14,25 €

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120 je NO PUMPA Arginín alfa-keto-glutarát. prvý AAKG v megakapsuliach s obsahom 1250mg na kapsulu! Pomôže ti totálne napumpovať svaly počas cvičenia, zvýši tvoju silu a zrýchli regeneráciu.

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 200 g
Balenie 20-40 denných dávok
Dávkovanie Najlepšie 3-6 kapsúl 30 minút pred cvičením (podľa hmotnosti), vnetréningový deň ráno na lačno

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120 je NO PUMPA Arginín alfa-keto-glutarát. prvý AAKG v megakapsuliach s obsahom 1250mg na kapsulu! Pomôže ti totálne napumpovať svaly počas cvičenia, zvýši tvoju silu a zrýchli regeneráciu.

Výhody Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps: 

  • Zvýšenie prietoku krvi urýchľuje látkovú výmenu, energetický metabolizmus
  • Rovnako dobrý pre naberanie i chudnutie (pôsobí ako katalyzátor, ktorý pomáha a je jedno či v získavaní sily, naberaní hmoty, alebo spaľovaní tukov)
  • Zlepšuje hormonálne vylučovanie počas spánku, tým aj pozitívne podporuje regeneráciu
  • Podporuje srdcovocievnu sústavu - v medicíne je predpisovaný starším ľuďom na podporu prekrvovania končatín (avšak v nižších dávkach)
  • Pomáha dosiahnuť želaný PUMP efekt - objemnejšie svaly, výraznejšia vaskularita (žilnatosť - nemýľte si to s kŕčovými žilami!)
  • Pomáha prekrvovať dolné partie (pohlavné orgány ), v medicíne je súčasťou produktov predpisovaných na zlepšenie potencie

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa 3 kapsule
Arginnín Alfa-Keto-Glutarát 3750 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Mohlo by sa ti hodiť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar.

Alternatívy