Facebook conversion pixel
19,94 €

Výnimočný proteín z rady "Premium", ktorý Vám poskytne optimálny zdroj energie. Vďaka postupnému uvoľňovaniu energie môžete trénovať dlhšie a tvrdšie. Nezabudli sme ho doplniť ani aminokyselinami BCAA 4: 1: 1), MCT tukmi a tiež látkami na podporu imunity

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 390 g
Balenie 13 dávok
Dávkovanie 1 dávka (30 g) pokryje potrebu energie cca na 2 -3 hodiny výkonu. 45 minút pred výkonom, alebo počas dlhšieho výkonu každé 2 – 3 hodiny. 

Premium Energy vďaka MET/FLEX technológii optimalizuje metabolické prostredie a podporuje jeho schopnosť efektívne využívať predovšetkým „tukové“ zdroje energie. Telo sa tým pádom učí inteligentne šetriť zásoby glykogénu (svalového aj pečeňového), ktoré si športovec dokáže ušetriť a využiť ich pri najnáročnejších fázach fyzického výkonu. Výnimočnosť prémiového produktu je v podpore vrcholového výkonu nielen na tréningu, ale hlavne v náročnom preteku – súťaži, povolaniach, či dokonca pri chudnutí nadbytočných zásob podkožného alebo viscelárneho tuku a vytvorenie priaznivej metabolickej podmienky na plnohodnotnú sebarealizáciu.

Premium Energy je produkt, ktorý na slovenskom trhu nemá konkurenciu.

Premium Energy zabezpečuje:

  • Kvalitnú výživu pre športovcov pred i počas výkonu (tréning, pretek, výkon v povolaní)
  • Stabilný zdroj energie pre: fyzický i duševný výkon, vytrvalostné športy: beh, plávanie, bicyklovanie; dynamické individuálne a kolektívne športy - crossfit, tenis, gymnastika, futbal, volejbal, hokej, basketbal, hádzaná, vodné pólo; rôzne akrobatické, či krátke vysoko dynamické športové disciplíny; povolania vyžadujúce vysokú mieru sústredenia ako šoféri, piloti, vojaci
  • Zabránenie hypoglykémii a energetickým výkyvom (anti“hlaďák” efekt)
  • Vyrovnanú hladinu glukózy bez stimulácie inzulínu (nízka hladina inzulínu umožňuje spaľovanie tukových zdrojov energie)
  • Šetrenie “cukrových” zdrojov energie (vlastný svalový a pečeňový glykogén)
  • Ľahkú stráviteľnosť - nezaťažuje žalúdok ani trávenie
  • Pomáha stať sa metabolicky efektívnejším (metabolická flexibilita), to znamená, že telo šetrí zásoby glykogénu a naopak pri užívaní Premium Energy do väčšej miery využíva pri fyzickom výkone ako zdroj energie zásoby podkožného tuku

MET FLEX technológia optimalizuje metabolické prostredie a podporuje jeho schopnosť efektívne využívať najmä“tukové”zdroje energie (vlastné alebo prijaté). Vďaka tomu sa telo učí inteligentne šetriť zásobami glykogénu (svalového i pečeňového), ktoré tak ostanú na najnáročnejšie fázy fyzického výkonu.

Čo najviac športovci ocenia je, že Premium Energy im umožní trénovať oveľa dlhšie, tvrdšie a s vyššou intenzitou vďaka stabilnej energii, ktorá nie je nárazová, ale je dopĺňaná priebežne zo všetkých troch energetických zdrojov z vlastných tukových zásob, z vlastnej glykogénovej zásoby a z prijatej glykogénovej zásoby práve priamo z Premium Energy produktov.

Premium Energy umožňuje nerušene podávať vysoký výkonnostný štandard, ktorý športovec poctivo natrénoval.

Znižuje riziko zranenia, ktoré je často spôsobené narušenou hladinou glukózy, od ktorej závisia najmä jemné motorické zručnosti (nervová sústava), ktoré ustupujú ako prvé, ešte pred známkami nastupujúcej únavy. Tým sa vytvára priestor pre nezvládnutú techniku pohybu, ktorá môže viesť až k závažnému zraneniu a odstavenie športovca z hry (napríklad pri vzpieraní, akrobacii, bojových pohyboch, silových športoch a iných náročných situáciách).

Dávkovanie:

  • 45 minút pred výkonom, alebo počas dlhšieho výkonu každé 2 – 3 hodiny
  • 1 dávka (30 g) pokryje potrebu energie cca na 2 -3 hodiny výkonu

Príprava:

2 odmerky prášku (30 g) rozmixovať v 250 – 300 ml vody. Odporúčame ihneď vypiť z dôvodu zvýšenej sedimentácie.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa 100g
Energetický obsah 1715,5 kJ/407,3 kcal
Bielkoviny 18,56 g
Sacharidy 55,32 g
Z toho cukry 4,12 g
Tuk 12,34 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 12,21 g
Soľ 0,39 g
Vitamíny
Vitamín C 1000 mg
Minerálne látky
Horčík 600 mg
Draslík 300 mg
Sodík 1293,3 mg
Aminokyseliny
BCAA inst. 4:1:1 10,0 g
Z toho: L-leucín 6,66 g
Z toho: L-izoleucín 1,66 g
Z toho: L-valín 1,66 g

Zloženie

Základ: polysacharid vyrábaný špeciálnou hydrotermickou metódou HMT, MCT tuky ( nosič: mliečny proteín), zmes rastlinných aminokyselín BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), L-citrulín malát, L-lyzín, vitamín C (kyselina L-askorbová), oxid horečnatý, zahusťovadlo: karboxymetylcelulóza, citran draselný, sladidlá: glykozidy steviolu, sukralóza.

Upozornenie

Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25°C. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nevhodné pre deti do 7 rokov. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Mohlo by sa ti hodiť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar.

Alternatívy