Facebook conversion pixel
29,85 €

Vplyvom cvičenia sa vaše svaly ničia a K4 BCAA 4: 1 vám pomôžu napraviť, spevniť a posilniť ich. Všeobecne sú známe ako základný stavebný kameň bielkovín, ktoré tvoria štruktúru nového svalového tkaniva.

Zobraziť viac
Dočasne nedostupný
Opýtaj sa nás na dátum doručenia: podpora@benchpress.sk.
Hmotnosť 500 g
Balenie 11 dávok
Dávkovanie 2 odmerky prášku (11g) rozmiešať v 250 – 300 ml vody. 1 dávka (11g) pred tréningom a 1 dávka (11g) po tréningu

Nezáleží na tom, či si muž alebo žena. Regenerovať po cvičení musí každý! Vplyvom cvičenia sa vaše svaly ničia a K4 BCAA 4: 1 vám pomôžu napraviť, spevniť a posilniť ich. Všeobecne sú známe ako základný stavebný kameň bielkovín, ktoré tvoria štruktúru nového svalového tkaniva.

Ak si žena a myslíš si, že po BCAA narastieš do veľkých rozmerov, tak sa toho báť nemusíš. Ženské telo nie je prispôsobené tomu, aby sa po užívaní BCAA vytvorili svaly obrovských rozmerov.

K4 Power BCAA sú tvorené jednotlivými vetvenými esenciálnymi aminokyselinami - leucín, izoleucín a valín v pomere 4:1:1, ktoré majú vo svaloch a v metabolizme proteínov centrálnu úlohu pre ich antikatabolické a anabolické vlastnosti. BCAA tvoria až 35% obsahu svalovej hmoty a v pracujúcich svaloch sú zapojené do tvorby energie. Urýchľujú syntézu bielkovín a ochraňujú vlastné svalové bielkoviny pred katabolizmom pri športových a fyzických záťažiach. Obohatené o L-glutamín, citrulín malát vitamín C, E, biotín a vitamíny skupiny B ( B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12), ktoré zvyšujú ich efekt a účinnosť.

BCAA tvorí až 35% obsahu svalovej hmoty a v pracujúcich svaloch sú zapojené do tvorby energie. Urýchľujú syntézu bielkovín a ochraňujú vlastné svalové bielkoviny pred katabolizmom pri športovej a fyzickej záťaži.

Jednotlivé látky v K4 Power BCAA prispievajú:

  • Folát – k normálnej syntéze aminokyselín a zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • Vitamíny B1, B12, B6 – k normálnemu energetickému metabolizmu
  • Vitamín B2 – k ochrane buniek pred oxidačným stresom
  • Vitamín B6 – k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, normálnej funkcii imunitného systému

Pre koho sú aminokyseliny K4 Power BCAA určené:

  • Pre športovcov, ktorí vykonávajú vytrvalostné a silové športy
  • Po intenzívnom športovom výkone
  • Pri ťažkom a namáhavom fyzickom zaťažení

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa 100g
Energetický obsah 1434,8 kJ/337,7 kcal
Bielkoviny 68,37 g
Sacharidy 15,33 g
Z toho cukry 0,92 g
Tuk 0,23 g
Soľ 2,05 g
Vitamíny
Vitamín C 545 mg
Niacín 163,6 mg
Vitamín E 90,9 mg
Kyselina pantoténová 54,5 mg
Vitamín B6 18,2 mg
Vitamín B2 14,5 mg
Vitamín B1 12,7 mg
Kyselina listová 1,82 mg
Biotín 1,36 mg
Vitamín B12 9,1 mcg
Aminokyseliny
Leucín 30,3 g
Izoleucín 7,5 g
Valín 7,5 g
Glutamín 27,3 g
Citrulín 27,3 g

Zloženie

Základ: zmes rastlinných aminokyselín 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) L-glutamín, L-citrulín malát, hydrogénuhličitan sodný, vitamíny: C (kyselina L-askorbová), E (DL-α-tokoferylacetát), niacín (nikotínamid), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), B2 (riboflavín), B6 (pyridoxín hydrochlorid), tiamín (tiamínmononitrát), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), biotín (D-biotín), B12 (kyanokobalamín) , regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sladidlo: sukralóza

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívať ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Mohlo by sa ti hodiť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar.

Alternatívy