Facebook conversion pixel
20,30 € 25,00 € Posledné kusy v sklade

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), menovite leucín, izoleucín a valín, tvoria dôležitú skupinu aminokyselín.

Viac
Objednaj ešte dnes a už pozajtra 21.11. to máš doma.
Hmotnosť 400 g
Balenie 75 dávok
Dávkovanie 1-3 dávky pred a po tréningu, alebo pred odpočinkom (dávka 5 tabliet)

Scitec Nutrition BCAA 6400, 375 tbl

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), menovite leucín, izoleucín a valín, tvoria dôležitú skupinu aminokyselín. Aminokyseliny BCAA patria pre ľudské telo medzi 9 esenciálnych aminokyselín z toho dôvodu, že si ich samo nedokáže vytvoriť. Jediným zdrojom týchto aminokyselín je naša každodenná strava a doplnky výživy. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria viac než 35% zásob esenciálnych aminokyselín vo svalových bielkovinách.

Leucín, izoleucín a valín, sú nenahraditeľnými aminokyselinami, ktoré môžeme zabezpečiť z rozličných zdrojov potravy bielkovinového charakteru. BCAA možno prijať aj doplnkami výživy, čo sa zvlášť odporúča v čase tvrdého tréningu alebo pri fyzickej práci. Naša formula BCAA 6400 obsahuje leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyNa 1 dávku (5 kps)
L-leucín 2240 mg
L-izoleucín 1120 mg
L-valín 1120 mg

*% ODD - odporúčaná denná dávka, veľkosť vyjadrená v percentách

Zloženie

BCAA 2:1:1 granulát (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), látka pre zvýšenie hmoty: mikrokryštalická celulóza, talkum, koloidný siciliumdioxid, stearát horečnatý.

Upozornenie

Výrobok nie je určený pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Uchovávajte v chlade pri teplote 2-25°C. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri užívaní prípravku dbajte na dostatočný denný príjem tekutín. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Napísať recenziu