Facebook conversion pixel
13,50 € (Namiesto 16,50 €) Na sklade

Ideálny balíček na chvíle radosti, pričom si udržíte vašu postavu. Čokoládové krémy zvyčajne obsahujú mhožstvo cukrov a a tukov, preto buďte opatrní a dajte radšej prednosť tejto skvelej proteínovej strave.

Viac
Objednaj ešte dnes a už pozajtra 19.12. to máš doma.
Weider Nut Protein Choco Spread, 250 gWeider Nut Protein Choco Crunchy Spread, 250 gWeider Whey Protein White Spread, 250 g
Hmotnosť 250 g 250 g 250 g

Weider balíček proteínových nátierok

Ideálny balíček na chvíle radosti, pričom si udržíte vašu postavu. Čokoládové krémy zvyčajne obsahujú mhožstvo cukrov a a tukov, preto buďte opatrní a dajte radšej prednosť tejto skvelej proteínovej strave. Natierky sú vhodné do každej diety: Ak je vaším cieľom zvýšiť svalovú hmotu a objem, nátierky vám pomôžu zaistiť prísun esenciálnych aminokyselín do svalov v lahodnej forme. Ak máte diétu za účlom udržania postavy, nátierky vám pomôžu dodať na obsah bohaté bielkoviny s nízkym obsahom sacharidov a cukrov.

Tento balíček obsahuhe 3 druhy proteínových natierok: Weider Nut Protein Choco Spread, 250 g, Weider Nut Protein Choco Crunchy Spread, 250 g a Weider Whey Protein White Spread, 250 g

Upozornenie

Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí, na suchom, chladnom a tmavom mieste. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Napísať recenziu